Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Niedziela Wielkanocna

8 maja 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę i złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Asnyka 21 – 63 (nieparzyste) i 30 – 56 (parzyste).

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

Dziękujemy paniom i panom, członkom róż różańcowych, za pracę w środę i sobotę przy koszeniu trawy, plewieniu, nowych nasadzeniach, porządkowaniu otoczenia kościoła i budynków parafialnych. Bóg zapłać!

Ze względu na Okres Wielkanocny jutro w liturgii Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – Patrona Polski.

W piątek na naszą parafię przypada diecezjalna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Rozpoczniemy o godz. 1500 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Bożego Miłosierdzia. Od godz. 1600 (co godzinę) prosimy o prowadzenie modlitwy przez róże. Godzina 1600 róże Zwiastowania, Zesłania Ducha Świętego i Cierniem Ukoronowania, o godz. 1700 św. Andrzeja Boboli, św. Barbary i św. Jana Pawła II, od godz. 1800 św. Michała Archanioła, MB Fatimskiej i NMP Nieustającej Pomocy. Prosimy aby w czasie każdej godziny był przynajmniej kwadrans na adorację prywatą. O godz. 1900 rozpoczniemy wieczorną Eucharystię i Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją różańcową. Naszym modlitwom będzie przewodniczył J E ks. bp Artur Ważny, który dokona poświecenia nowej maryjnej figurki do kapliczki przy Krzyży Misyjnym. Na procesję prosimy zabrać świece.

W sobotę liturgiczne święto św. Macieja Apostoła. Tydzień, który rozpoczynamy jest czasem szczególnej modlitwy o powołania.