Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIX niedziela zwykła

8 sierpnia 2021 r.

 

Przedstawicielom jedenastu rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską nasz parafialny kościół, pracowali przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę oraz złożyli znaczną ofiarę na rzecz parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 12.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła. Dziękujemy za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

W piątek 13 sierpnia o godz. 1900 Nabożeństwo Fatimskie. Liturgii będzie przewodniczył ks. Mirosław Juchno z Wiednia, Sowo Boże wygłosi brat Hieronim Majka ze Zgromadzenia Ducha Świętego, ze Zbyszyc koło Nowego Sącza. Rozważania różańcowe poprowadzą Siostry Felicjanki z Krakowa. W czasie tego nabożeństwa zbierane będą ofiary na tacę przeznaczone na remont kościoła w parafii św. Bartłomieja w Zbyszycach (parafia liczy 30 rodzin).

W sobotę wspomnienie liturgiczne św. Maksymiliana Kolbego.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
Jak co roku Parafialny Zespół CARITAS przygotowuje bukiety zielne, które będą poświęcone w czasie liturgii. Ofiary złożone z tej okazji przeznaczone są na pomoc dla potrzebujących. Jeśli ktoś chciałby ofiarować kwiaty ogrodowe lub zioła do przygotowywanych bukietów, można uczynić to w sobotę przynosząc je do sakli katechetycznej. Dziękujemy!