Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVIII Niedziela Zwykła

9 października 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafialną świątynię; za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 1, kl. 5 i 6.

Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone na budowę i wystrój kościoła. Wdzięczni jesteśmy za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii.

Bóg zapłać!

W czwartek o godz. 1800 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową. Na procesję prosimy zabrać światło. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Stanisław Mazur proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego i kustosz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin.

Codziennie zapraszamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Różańcowych. O godz. 1800 jest Msza święta, następnie Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.

W przyszłą niedzielę pod hasłem Veritatis splendor przeżywać będziemy XXII Dzień Papieski.

Po okresie pandemii wznowiono za pośrednictwem parafii bezpłatną zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. U nas odbiór tych przedmiotów będzie we wtorek. Prosimy więc osoby zainteresowane aby zużyty sprzęt składać przez cały poniedziałek na placu przed ostatnimi dwoma garażami.