Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

V   NIEDZIELA   ZWYKŁA

10 lutego 2019 roku

 

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię; za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 6 kl. 5 i Udzieli 1.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone są na budowę kościoła, za wpłaty bankowe i ofiary złożone w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

W poniedziałek 11-go lutego przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Loudres – jest to Światowy Dzień Chorego. Po wieczornej Mszy Świętej dla osób chorych i w podeszłym wieku będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Przypominamy, że ten sakrament powinniśmy przyjmować będąc w stanie łaski uświęcającej.

W środę z racji 13-go dnia miesiąca o godz. 20.00 kolejne czuwanie fatimskie. Poprowadzi je ks. dr Paweł Batory – Dyrektor Diecezjalnego Muzeum i znawca sztuki.