Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

X NIEDZIELA ZWYKŁA

10  czerwca 2018 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej nr 3 klatka V i VI.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w kancelarii parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W środę 13 czerwca o godzinie 1900 kolejne nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Artur Progorowicz – ojciec duchowny diecezji.

W sobotę 16 czerwca o godzinie 1200 w kościele farnym Msza Święta  z okazji 100-lecia obecności i posługiwania Sióstr Służebniczek w Ropczycach.

O godzinie 1700 sprzed kościoła farnego wyruszy procesja do parafii Świętej Rodziny na Czekaju.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych informuje mieszkańców osiedla PÓLNOC, ŚWIĘTEJ BARBARY i ul. PIŁSUDSKIEGO o odbiorze worków na śmieci za II półrocze w środę 13 VI godz. 1000 – 1600 na Stacja Wodociągów przy ul. Rataja.

Dzisiaj po Mszach Świętych w związku z Dniem Świętości Małżeństw i Rodzin oraz Marszem dla Życia i Rodziny  w Rzeszowie, odmówimy dziesiątek różańca rozważając tajemnicę Objawienia Pana Jezusa na weseli w Kanie Galilejskiej.