Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XV Niedziela Zwykła

10 lipca 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 3.

Dziękujemy za dzisiejszą składkę na tacę przeznaczoną na prace wykończeniowe w kościele, dziękujemy za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

Jutro przypada liturgiczne święto św. Benedykta – Patrona Europy.

Jutro również przyjmujemy Pieszą Pielgrzymkę Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego. Osoby, które zadeklarowały się do przyjęcia Pielgrzymów na nocleg prosimy o zgłoszenie się przed kościołem po wieczornej Mszy Świętej. (Dla kilku osób brakuje jeszcze miejsca noclegowego).

W środę 13-go lipca kolejne nabożeństwo fatimskie. Naszym modlitwom będzie przewodniczył ks. Stanisław Mularz – kapelan Sióstr Wizytek z Jasła.

Ks. Paweł SMOLEŃ zaprasza miłośników jazdy na rowerze w ostatni weekend lipca na Trzecią Pielgrzymkę Rowerową z Ropczyc na Jasną Górę (szczegóły na plakacie).