Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIII Niedziela Zwykła

10 września 2023 roku

Dzisiaj uwielbiamy Boga i dziękujemy za wyniesienie na ołtarze Wiktorii i Józefa Ulmów oraz ich dzieci – męczenników, którzy oddali życie za pomoc żydowskim rodzinom w czasie II Wojny Światowej, rozstrzelani przez Niemców.

Dziękujemy dyżurującym za troskę o kościół, za liczne zaangażowanie w prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 2.

Dziękujemy na dzisiejsze ofiary tacę przeznaczone jest na inwestycje w parafii. Dziękujemy za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

W środę kolejne Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadzi ks. dr Grzegorz WÓJCIK pochodzący z naszej parafii. Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej modlitwy różańcowej.

W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym. Msza święta o godz. o godz. 1530. Zapraszamy!

Przy Krzyżu Milenijnym w Ropczycach-Witkowicach Msza święta o godz. 1600.

W piątek Święto Patronalne Apostolstwa Dobrej Śmierci – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Za tydzień uroczystości odpustowe przy Krzyżu Trzeciego Tysiąclecia (ul. Borki Chechelskie). Msza święta o godz. 1130. O godz. 1000 rozpocznie się Droga Krzyżowa przy ul. 3-maja.

W poniedziałek o godz. 1800 w kościele spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

W środę o godz. 1800 spotkanie Kręgu Biblijnego.

w sobotę o godz. 930 rozpoczęcie roku formacyjnego dla grup młodzieżowych. Wspólna modlitwa i spotkanie przy ognisku itp.