Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Niedziela Wielkiego Postu

11 marca 2018 roku

 

W tym roku przeżywamy 100-lecie odzyskania niepodległości. Przez dziewięć miesięcy 11-go każdego miesiąca modlimy się w intencji Ojczyzny.

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 7.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane w parafii, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

We wtorek 13-go marca o godz. 2000 Fatimski Wieczór Różańcowy.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy przed figurą Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy o zabranie świec.

Od środy o piątku rekolekcje szkolne w naszej parafii.

W czwartek o godz. 1800 poświęcenie i wręczenie modlitewników dla kandydatów do bierzmowania z klasy drugiej Gimnazjum i siódmej Szkoły Podstawowej. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie z rodzicami i młodzieżą.

W piątek 16-go marca o godz. 1730 Droga Krzyżowa i nabożeństwo wręczenia Krzyży młodzieży klas trzecich Gimnazjum przygotowującej się do bierzmowania. Poświęcone Krzyże uroczyście wręczają rodzice. Po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami i kandydatami do bierzmowania.

Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątek o godz. 1730 i w niedzielę o godz. 900;

Gorzkie Żale  w niedzielę o godz. 1715.

W czwartek 15-go marca o godz. 1700  w Szkole Podstawowej nr 5 w Ropczycach  odbędzie się spotkanie środowiskowe mieszkańców Osiedla Świętej Barbary.

Centrum Kultury w Ropczycach zaprasza na Koncert Pieśni Pasyjnych w dniu 18 marca o godz. 1700. Koncert poprzedzają Kiermasz Wielkanocny i Warsztaty Plastyczne.