Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIX tydzień zwykły

11 sierpnia 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 A kl. II i III.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na wyposażenie  i budowę kościoła, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej z okazji różnych posług duszpasterskich. Bóg zapłać!

We wtorek 13-go sierpnia o godz. 1900 nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Piotr Ciuba, proboszcz z parafii  Świętej Rodziny.

         W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszach Świętych  poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Tradycyjnie panie z parafialnej CARITAS przygotowują wiązanki, które za niewielką ofiarą przeznaczoną na Caritas będzie można odebrać przed Mszami Świętymi. Msze Święte w porządku niedzielnym.

         W sobotę kolejna procesja – pielgrzymka z centrum Ropczyc poświecona osobie Prymasa Tysiąclecia ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego. Tym razem do naszej parafii. Rozpoczęcie o godz. 1700. Dlatego sobotnia Msza Święta będzie wyjątkowo o godz. 1800.

         W niedzielę 18-go sierpnia o godz. 1430 w kościele farnym w Ropczycach dziękczynienie za zbiory – Dożynki Gminne. Następnie przemarsz grup dożynkowych i dalsza część uroczystości na stadionie. Organizatorzy serdecznie zapraszają.