Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III NIEDZIELA ADWENTU * GAUDETE – RADUJCIE SIĘ

11 grudnia 2016 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, złożoną ofiarę i przygotowanie kościoła na niedzielę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 3.

Dziękujemy wszystkim za modlitewny udział w Uroczystości Odpustu ku czci Świętej Barbary. Szczególną wdzięcznością obejmujemy orkiestrę z Panem kapelmistrzem, młodzież z Zespołu ŚDM, wszystkie poczty sztandarowe i Liturgiczną Służbę Ołtarza. Bóg zapłać za obecność i uświetnienie liturgii!

Dziękujemy za dzisiejszą składkę przeznaczoną na budowę kościoła, za ofiary składane w kancelarii i wpłaty bankowe. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczane są na dalsze wyposażenie świątyni. W nadchodzących miesiącach chcemy dokończyć wystrój przy nowo poświęconej chrzcielnicy, wykonać klęczniki przy stopniu komunijnym i na jesień przygotować kaplicę fatimską do poświęcenia i przyozdobienia figury M B Fatimskiej koronami z okazji 100-lecia objawień w Fatimie.

Jednocześnie informujemy, że do nowej parafii w Rzeszowie pw. Świętego Jana Pawła II przekazaliśmy ołtarz, ambonę, chrzcielnicę i konfesjonał. Wcześniej część ławek przekazaliśmy do kościoła błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie i dwa konfesjonały na Ukrainę.

We wtorek 13-go grudnia o godz. 2000 WIECZÓR FATIMSKI.

W piątek 16-go WIECZÓR UWIELBIENIA – adoracja Najświętszego Sakramentu, katecheza i wspólna modlitwa ze śpiewem. Zapraszamy!

U przedstawicieli parafialnej CARITAS można nabyć świece na stół wigilijny

Młodzież z KSM-u rozprowadza kartki świąteczne.

Pan organista kontynuował będzie roznoszenie opłatków na stół wigilijny.

Od poniedziałku do piątku od godz. 1615:

poniedziałek:       ul. Piłsudskiego 24 A

wtorek:                ul. Piłsudskiego 24 następnie 26 A

środa:                  ul. Piłsudskiego 26 B i 26 C

czwartek:             ul. Mehoffera 7 i Pułaskiego 35

piątek:                 ul. Pułaskiego 37, 39, 41, 43, 45.

Opłatki można również odebrać u pana Witolda po Mszach Świętych w zakrystii.

 

PUK informuje, że worki na śmieci za I półrocze będą wydawane 14-go grudnia od 1000 do 1600 na Stacji Wodociągów ul.