Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Uroczystość Trójcy Przenajswiętszej

12 czerwca2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 4, kl. 3 i 4.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na wyposażenie kościoła, za ofiary składane w Kancelarii parafialnej i wpłaty bankowe.

Wdzięczni jesteśmy za podjęte wczoraj prace przy zieleni wokół kościoła. Dziękujemy Paniom i Panom za liczny udział, zaangażowanie i trud. Bóg zapłać!

Jutro o godz. 1900 Nabożeństwo Fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Marcin Hejman z parafii nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Woli Rzeczyckiej, dziekan dekanatu Pysznica w diecezji sandomierskiej.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Procesja Eucharystyczna wyruszy tradycyjnie z parafii farnej po Mszy świętej o godz. 915. Róże Różańcowe prosimy o przygotowanie ołtarzy przy Krzyżu i papieskim obelisku, panie o przystrojenie feretronów. Porządek Mszy świętych w naszej parafii niedzielny. Suma po zakończeniu procesji (nie wcześniej jak o 1130).

W Rzeszowie XX Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, w Parku Sybiraków na osiedlu Baranówka o godz. 1900.

Przez oktawę po wieczornej Mszy świętej procesja z najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

W przyszłą niedzielę, w Rzeszowie Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. O godz. 1400 Msza święta w kościele św. Jadwigi Królowej, następnie przemarsz do Parku Papieskiego, gdzie o godz. 1600 rozpocznie się Piknik Rodzinny zakończony adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 1930. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Do przyszłej niedzieli trwa akcja „Paczki dla Ukrainy”. Parafialna Caritas przygotowuje przesyłki dla mieszkańców Ukrainy. Dary składamy przy kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.