Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

12  lipca  2020  roku

 

Przedstawicielom rodzin, które w minionym tygodniu otaczały troską nasz kościół dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę.

Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 1, kl. 3 i 4.

Dziękujemy za ofiary złożone do puszek CARITAS w minioną niedzielę. Zebrano bez mała sześć tysięcy pięćset złotych, które wpłacono na rzecz powodzian. Bóg zapłać i dziękujemy za ofiarność!

         Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na cele budowlane w parafii, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

         Jutro kolejne nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową wokół kościoła. Modlitwom będzie przewodniczył ks. Andrzej Cypryś dyrektor Instytutu Teologiczno-Pastoralnego im. bpa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

         W środę Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza od godz. 1830do wspólnej modlitwy słowami Koronki do siedmiu Boleści Maryi.

         W liturgii Kościoła:

poniedziałek –      św. Andrzeja Świerada i Benedykta

środa –                 św. Bonawentury

czwartek –             Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

sobota –               św. Szymona z Lipnicy