Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2018 roku

 

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół za wszelkie prace i złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli nr 6 klatki 5 i Udzieli 1.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę i wyposażenie kościoła, za ofiary składane w Kancelarii i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

Zapraszamy by osoby, które chcą podjąć modlitwę za przyczyną Matki Bożej zgłaszały się do nowych róż. Zapisy w zakrystii.

W piątek 19-tego stycznia Uroczystość Świętego Józefa Sebastiana Pelczaragłównego patrona diecezji rzeszowskiej. Po Mszach Świętych będzie możliwość ucałowania relikwii. W naszej diecezji z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W przyszła niedzielę o godz. 1830 KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w wykonaniu Sekcji Muzycznej ŚDM, uczniów, absolwentów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I Stopnia w Ropczycach oraz zaproszonych gości. ZAPRASZAMY!

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Sanktuariów Europy w dniach od 1 do 10 lipca. W programie jest przelot samolotem do Fatimy i w kolejnych dniach , już autokarem, odwiedzimy min Santiago de Compostela, La. Salette i Mariazell.
W programie również zwiedzanie Lizbony, Porto, Awinion.

Na tablicy ogłoszeń wywieszono informację Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie  dotyczącą realizacji projektu Placówka Wsparcia Dziennego „NASZA BAZA” w Ropczycach i zaproszenie do wolontariatu.

 

Odwiedziny kolędowe w tym tygodniu od godz. 1600.  Księża odwiedzą mieszkańców:

poniedziałek:

Moniuszki              AK 3, kl. 1 i 2                        AK 3, kl. 3 i 4

wtorek:

Pułaskiego 35        AK 3, kl. 5 i 6                        AK 8

środa:

Pułaskiego 37        AK 9                                      AK 3, kl. 7 (następnie) Udzieli 4, kl.1

czwartek:

Pułaskiego 39        Udzieli 4, kl.2 i 3                    Udzieli 4, kl. 4 i 5

piątek:

Udzieli 6 kl. 5         Udzieli 6, kl. 1 i 2                   Udzieli 6, kl. 3 i 4

sobota od 900 :

Piłsudskiego (domki)  ,         Żeromskiego 2 (następnie) 3,   Żeromskiego 1(następnie) 4