Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI Niedziela Wielkanocna

14 maja 2023 roku

Dziękujemy mieszkańcom z ul. Chopina i Moniuszki za podjęte prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Broniewskiego.

Dziękujemy rodzicom dzieci z klas czwartych za piątkowe prace przy otoczeniu kościoła, koszeniu trawy i wszelką pomoc. Bóg zapłać!

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na ławki do kościoła. Dziękujemy za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

We wtorek, w liturgii Święto świętego Andrzeja Boboli kapłana i męczennika – patrona Polski.

W sobotę przypada rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Ordynariusza.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Składka na tacę przeznaczona jest działalność na Katolickiego Radia VIA.

Szkoła Muzyczna Pierwszego Stopnia w Ropczycach rozpoczyna zapisy na nowy rok. Nauka gry na instrumentach jest bezpłatna. Zapisy do końca maja. Szczegóły na plakacie i stronie szkoły.