Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIV Niedziela Zwykła

14 września 2014

 

Dziękujemy dyżurującym rodzinom za prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 2. (przypominamy, że świątynię porządkujemy w poniedziałek i piątek).

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane z okazji różnych posług duszpasterskich, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej. Bóg zapłać!

W budynku kościoła prowadzone są dalsze prace związane z montażem ogrzewania, prace wykończeniowe i rozbierana jest tymczasowa kaplica. Dzięki Waszym ofiarom i pomocy materialnej osób zaprzyjaźnionych z poza Ropczyc w minionym miesiącu wpłacono kolejną ratę (10 tys. zł) za posadzkę i pierwszą ratę (10 tys. zł) za wewnętrzne drzwi. Pozostało do spłaty jeszcze 25 tys. zł za posadzkę (dotąd wpłacono 185 tys. zł) i 20 tys. zł za drzwi.

W przyszłą niedzielę spotkanie uczestników pieszej pielgrzymki z Rzeszowa na Jasną Górę. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 1500 w naszym kościele.

W czwartek 18 września przypada liturgiczne święto Świętego Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży męskiej.

Urząd gminy zaprasza mieszkańców osiedla PÓŁNOC na zebranie środowiskowe, które odbędzie się w sobotę 20 września o godz. 17-tej w budynku Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Konarskiego 4.