Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XI Niedziela Zwykła 

14 czerwca 2015 roku

 

         Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej nr 9.

Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę do puszek. Zebrano ponad trzy tysiące dwieście złotych, z czego na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie przeznaczono pięćset złotych, a pozostałą część na misje, za pośrednictwem siostry Barbary Rajczyk – świeckiej misjonarki. Bóg zapłać!

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w celebracjach, spotkaniach
i nabożeństwach związanych z pielgrzymką Znaków – Symboli Światowego Dnia Młodzieży. Materialną pamiątką tych wydarzeń są krzyż i ikona, które umieszczone zostaną w bocznym przedsionku kościoła.

Szczególne podziękowania kierujemy do ropczyckiej Policji za asystę i troskę o bezpieczeństwo uczestników poniedziałkowych spotkań na terenie całego powiatu. Bóg zapłać!

Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w łączności z Ogólnopolskim Kongresem Misyjnym. Pamiętamy o misjach i misjonarzach głoszących Słowo Boże na całym świecie.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za ofiary składane w Kancelarii Parafialnej i wpłaty bankowe. Bóg zapłać!

Dzisiaj w Łączkach Kucharskich organizowany jest „Piknik Rodzinny”, z którego dochód przeznaczony jest na dalsze leczenie ciężko chorego, od urodzenia Kamila z Brzezin. Rozpoczęcie o godz. 1400.