Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XV   NIEDZIELA   ZWYKŁA

15  lipca 2018 roku

 

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię; za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26a klatka 2 i 3.

W środę na pół godziny przed wieczorną Eucharystią Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do wspólnej modlitwy słowami koronki do siedmiu boleści Matki Bożej.

W związku z przypadającym 24 lipca Świętem Policji w naszym kościele w najbliższy piątek o godz. 900 będzie Msza Święta w intencji Policjantek, Policjantów i Pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji tych, którzy troszczą się i dbają o nasze bezpieczeństwo.

W sobotę – trzecią miesiąca, o godz. 1700 z kościoła farnego wyruszy pielgrzymka do parafii Świętej Anny na Chechłach. Zapraszamy do udziału!

W środę 25 lipca przypada liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. W związku z tym w najbliższą niedzielę (22 lipca) po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów.