Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Niedziela Wielkiego Postu

15 marca 2015

         Dziękujemy dyżurującym mieszkańcom za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg Zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego nr 8.

W środę 25 marca przypada Zwiastowanie Pańskie – Dzień Świętości Życia.

W parafii Świętego Michała Archanioła o godz. 1800 katecheza audiowizualna pod tytułem: Pigułka „dzień po”, czyli zabijanie po cichu. Spotkanie poprowadzi pan Jacek Brodziński aptekarz, farmaceuta, wykładowca Medycznej Szkoły Policealnej, członek Podkarpackiej Rady Aptekarskiej i Stowarzyszenia Farmaceutów Katolickich, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

Diecezjalny egzamin dla kandydatów będzie w środę 25 marca o godz. 1600 w sali katechetycznej Domu Parafialnego.

W piątek 20-go marca kolejna katecheza w ramach przygotowań do Światowego Dnia Młodzieży połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie o godz. 2000. Serdecznie zapraszamy!

W minionym tygodniu wpłacono kolejne raty dla firm wykonujących prace dla naszej parafii. Za granit wpłacono 5000 zł, za instalację grzewczą 10000 zł i jutro wpłacimy 5500zł za zabudowę aluminiowo-szklaną klatki schodowej do ministranckiej zakrystii i na boczny chór. Dziękujemy za ofiary!

U przedstawicieli Parafialnego Oddziału CARITAS lub ministrantów można nabyć cukrowe baranki na stół wielkanocny (4 zł).

Ministranci rozdają obrazki z wizerunkiem Świętego Michała Archanioła i tekstem modlitwy-egzorcyzmu, który będziemy odmawiać w dni powszednie po każdej Mszy Świętej.

Młodzież z KSM-u rozprowadza wielkanocne kartki świąteczne.