Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VII Niedziela Wielkanocna

Wniebowstąpienie Pańskie

16 maja 2021 r.

 

Przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu podjęli prace przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 6, kl. 3, 4 i 5.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na Katolickie Radio VIA.

W środę razem z Apostolstwem Dobrej Śmierci od godz. 1830 zapraszamy do modlitwy słowami różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy o zbliżającym się zakończeniu Czasu Wielkanocy i o obowiązku wynikającym z przykazania kościelnego, Komunii i spowiedzi wielkanocnej.

W najbliższą sobotę, w Wigilię Pięćdziesiątnicy ks. Biskup udzieli w rzeszowskiej katedrze świeceń prezbiteratu sześciu diakonom. W naszych modlitwach polecajmy powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Pod Twoją obronę…