Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

17  maja  2020  roku

        

Dyżurującym przedstawicielom rodzin dziękujemy za troskę o świątynię, liczny udział w sprzątaniu i przygotowaniu kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 4.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na Katolickie Radio VIA. Bóg zapłać!

W poniedziałek przypada setna rocznica urodzin świętego Jana Pawła II. W czasie liturgii modlić się będziemy za przyczyną świętego Jana Pawła. Przy głównym wejściu wyłożone będą ilustrowane teksty „Litanii do świętego Jana Pawła II”. Dzisiaj TVP Rzeszów o godzinie 1900 wyświetli film dokumentalny o św. Janie Pawle II.

 W środę na pół godziny przed wieczorną Eucharystią wraz Apostolstwem Dobrej Śmierci zapraszamy na modlitwę słowami Koronki do siedmiu Boleści Maryi.

Informujemy, że wspólnie z rodzicami dzieci klas trzecich SP zostały ustalone terminy Pierwszej Komunii Świętej. Będą to dodatkowe Msze święte o godz. 1300: 21 i 28 czerwca oraz 5 i 12 lipca. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin. O terminach udzielenia sakramentu bierzmowania poinformujemy niezwłocznie po otrzymaniu informacji z Kurii Diecezjalnej.