Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVI Niedziela Zwykła

17 lipca 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 1.

Uczestnicy Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego dziękują serdecznie za noclegi i życzliwe przyjęcie pielgrzymów w miniony poniedziałek.

Bóg zapłać!

W środę na pół godziny przed wieczorną Mszą świętą wraz z Apostolstwem Dobrej Śmierci zapraszamy do wspólnej modlitwy słowami Różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W czwartek przypada Święto Policji upamiętniające powołanie Policji Państwowej 21 lipca 1919 roku. W naszym kościele o godz. 1200 Msza święta w intencji Policjantów i pracowników cywilnych Policji oraz w intencji zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy nie tylko Policjantów i ich najbliższych. Mamy okazję przez uczestnictwo w liturgii do podziękowania Stróżom Prawa za ich służbę i troskę o bezpieczeństwo.

W poniedziałek 25 lipca przypada liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. W przyszłą niedzielę modlimy się za uczestników ruchu drogowego, podróżujących, a po Mszach świętych poświęcenie pojazdów.