Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXIVV Niedziela Zwykła

17 września 2023 roku

Dziękujemy dyżurującym za troskę o kościół, za liczne zaangażowanie w prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 3.

Dzisiaj uroczystości odpustowe przy Krzyżu Trzeciego Tysiąclecia (ul. Borki Chechelskie). Msza święta o godz. 1130.

W środę wraz z Apostolstwem Dobrej Śmierci zapraszamy na modlitwę słowami koronki do Siedmiu Boleści Maryi o godz. 1830.

W środę o godz. 1745 spotkanie Kręgu Biblijnego.

Grupa Muzyczna zaprasza każdego kto chciałby razem uwielbiać Pana Boga śpiewem. Nie jest wymagana znajomość nut. Próby odbywają się w środę o godz. 2000 w salce parafialnej.

W piątki po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na spotkania OAZY starszej (od klasy VI), a w soboty o godz. 930 OAZĘ młodszą (klasy III – V).

W parafii Przemienienia Pańskiego 9 października rozpoczyna się kolejna edycja kursu ALPHA. Jest to seria 10-ciu spotkań dla dorosłych. Zapisy telefonicznie (504 267 902, 694 377 213) lub przez formularz (alphawropczycach@gmail.com i na FB).

Starostwo Powiatowe zaprasza na Powiatowy Dzień Zdrowia w dniu 17 września w godz. 1300 – 1700 w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej. (szczegóły na tablicy ogłoszeń)

W liturgii:

poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski

czwartek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

sobota – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.

Dzisiaj przypada rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku.

W naszych modlitwach pamiętajmy o obrońcach ojczyzny, wszystkich prześladowanych przez okupantów oraz wywiezionych w głąb Rosji i do radzieckich łagrów.

Pod Twoją Obronę… Wieczne odpoczywanie…