Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXIII   NIEDZIELA   ZWYKŁA

17 listopada 2019 roku

 

Wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Moniuszki i ul. Chopina.

Jutro liturgiczne wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózki – patronki Diecezji.

W środę na pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą Apostolstwo Dobrej Śmierci, któremu patronuje Matka Boże Bolesna, zaprasza do wspólnej modlitwy słowami różańca do Siedmiu Boleści Maryi.

W piątek wieczorem Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie.

Przyszła niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata jest ostatnią niedzielą w roku liturgicznym. Od niedzieli 1 grudnia rozpoczyna się Adwent.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Tak jak w minionych latach Pan Organista odwiedzi mieszkańców naszej parafii roznosząc opłatki na stół wigilijny. prosimy o życzliwe przyjęcie.

poniedziałek od godz.    1630Udzieli 1, następnie Udzieli 3

wtorek                           1630 – Udzieli 2

środa                             1630 – Udzieli 4

czwartek                        1630 – Udzieli 6

piątek                            1630 – AK 8, AK 9

sobota                              900 – AK 1 od około 1300 AK 2

 

W środę 20 listopada w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 o godz. 1700 odbędzie się zebranie środowiskowe mieszkańców Osiedla Północ. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Na spotkaniu będzie złożenie sprawozdania gminy za rok 2019, omówione zostaną także ważne sprawy gospodarcze, społeczne i plany na przyszłość.

Ks. Paweł organizuje wspólny wyjazd do Sędziszowa na film „NIEPLANOWANE” o cudzie jakim jest życie, ale także jak promocja aborcji stwarza układ finansowy oparty na i zabijaniu dzieci poczętych. Film zrealizowano na podstawie autobiograficznej powieści Abby Johnson. Wyjazd w piątek o godz. 1715, zapisy dzisiaj i jutro w zakrystii.