Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXV Niedziela Zwykła

18 września 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafialną świątynię; za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 12.

Serdecznie dziękujemy za wczorajsze prace przy porządkowaniu zieleni wokół kościoła i obiektów parafialnych. Bóg zapłać!

W środę liturgiczne święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

W piątek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.

W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej i ich rodziców Spotkanie rozpoczyna się udziałem we Mszy świetej (prosimy zabrać ze sobą uzupełnione indeksy).

W czwartek spotkanie uczniów klas siódmych i ich rodziców. Spotkanie rozpoczyna się udziałem we Mszy świetej. Jego tematem będzie sposób, forma i właściwe miejsce (zgodne z przepisami Prawa Kanonicznego) przygotowania do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej przez najbliższy rok.