Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

19 marca 2017

Dziękujemy Wszystkim, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę Bóg zapłać!

O dyżur w tygodniu, który się rozpoczyna prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 2, klatki VI i VII.

W poniedziałek 20 marca uroczystość liturgiczna Świętego Józefa przeniesiona ze względu na dzisiejszą niedzielę Wielkiego Postu.

W sobotę 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu rozpoczynamy uroczystości jubileuszu 25-lecia istnienia naszej diecezji od uroczystej Eucharystii o godz. 1600 w rzeszowskiej farze.

W parafii Przemienienia Pańskiego na Mszy Świętej o godz. 1800 można złożyć przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (deklaracje wyłożone będą na bocznych ołtarzach w parafii farnej).

W Sędziszowie Małopolskim w godz. od 14 do 18, w hali widowiskowo – sportowej odbędzie się impreza charytatywna pod hasłem SERCE W POTRZEBIE, połączona ze zbiórką pieniędzy na operację serca pięcioletniej Faustynki Stręk z Kawęczyna. Zachęcamy wraz z organizatorami do udziału i prosimy o życzliwość (bliższe informacje  można znaleźć na stronie internetowej www.siepomaga.pl/sercefaustynki).

OD PRZYSZŁEJ NIEDZIELI ZMIANA CZASU Z ZIMOWEGO NA LETNI. MSZE ŚWIĘTE WIECZORNE O GODZ: 1900

GORZKIE ŻALE O 1815.