Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXI Niedziela Zwykła

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

2 listopada 2014

 

Rodzinom, które w minionym tygodniu troszczyły się o nasz kościół dziękujemy za prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na Uroczystość Wszystkich Świętych i niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Rataja.

 W listopadzie po wieczornych Mszach Świętych modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Od jutra, przez oktawę modlitwa ta połączona jest ze śpiewem Nieszporów. Zapraszamy!

 W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź tylko w piątek od godz. 1700. Chorych z Komunią Świętą odwiedzimy w sobotę od godz. 800.

 W niedzielę – drugą miesiąca uroczysty chrzest na sumie.

Ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę kościoła.

Jest to również „Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym”. W tym roku swoimi modlitwami obejmujemy mieszkańców Syrii. Po Mszach świętych do puszek możemy złożyć ofiary z przeznaczeniem na pomoc dla chrześcijan w Syrii.

U ministrantów będzie można nabyć różne, ścienne kalendarze na przyszły rok. Kalendarze misyjne są w cenie 6 zł, pozostałe po 4 zł.

W Hucie Polańskiej o godz. 1100 Msza święta odpustowa ku czci Świętego Huberta i modlitwy za zmarłych. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

W sali Domu Parafialnego parafii farnej w godz. od 1100 do 1700 odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego (szczegóły na plakacie). Akcja przeprowadzana jest po hasłem „Pomóż Gabrysi i innym!