Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III Tydzień Zwykły

21 stycznia 2024 r.

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionych dniach otaczali troską naszą parafialną świątynię. Przedstawicielom dyżurujących rodzin wdzięczni jesteśmy za prace porządkowe i przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 9.

W miniony wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Wdzięczni jesteśmy za Państwa obecność w domach i na spotkaniach w kościele, za uwagi i propozycje duszpasterskie, za złożone ofiary na rzecz parafii i dla duszpasterzy. Z nowym rokiem – Jubileuszowym dla naszej parafii – zachęcamy i zapraszamy do jeszcze bardziej czynnego zaangażowania się w działalność grup duszpasterskich dedykowanych dorosłym i młodzieży. W święto Ofiarowania Pańskiego (2 lutego) o godz. 1600 Msza święta celebrowana będzie w intencji Wszystkich, z którymi spotkaliśmy się w czasie kolędy i ich rodzin.

W czwartek liturgiczne święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Uczniom, absolwentom i nauczycielom Szkoły Muzycznej I stopnia w Ropczycach dziękujemy za dzisiejszy Koncert kolęd i piosenek świątecznych i udział w liturgii, a państwu Wołowcom za zapewnienie poczęstunku dla występujących. Bóg zapłać!

 

Niepubliczny Zespół Szkół w Ropczycach prowadzi nabór do szkoły policealnej na podbudowie szkoły średniej w zawodzie „Opiekun medyczny”. Nauka trwa półtora roku, jest bezpłatna. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.