Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI Niedziela Wielkanocna

22 maja 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 2 latka 3 i 4.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zbliża się czas zakończenia Okresu Wielkanocnego. Przypominamy o obowiązku wynikającym z drugiego przykazania kościelnego – przyjęcia Komunii Świętej Wielkanocnej.

Jutro o godz. 1800 w kościele spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a w sobotę o godz. 900 cotygodniowe spotkanie Oazy. ZAPRASZAMY!!!

Szkoła Muzyczna I stopnia w Ropczycach ogłasza zapisy na rok szkolny 2022/23. Nauka jest bezpłatna. Szczegóły na plakacie. Termin zapisów upływa z dniem 24 maja.

W dniach od 25 lipca do 6 sierpnia wraz z Biurem PIELGRZYM organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Sanktuariów Maryjnych Europy. Koszt to 1550 zł i 500 Eu. Bliższe informacje w zakrystii lub u ks. proboszcza.