Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

21 sierpnia 2016 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, za przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 17.

         Dzisiaj dziękczynienie za  zbiory – Gminne Dożynki. Uroczystość rozpocznie Msza Święta w ropczyckiej Farze o godz. 1430. Następnie przemarsz grup dożynkowych na stadion.

We wtorek 23-go lipca liturgiczne wspomnienie błogosławionego ks. Władysława Findysza – po Mszy Świętej możliwość ucałowania relikwii.

W piątek 26-go lipca Uroczystość liturgiczna Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – w czasie liturgii odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu w parafiach.

W najbliższy wtorek organizowana jest w dekanacie kolejna zbiórka elektrośmieci. Niepotrzebny i zużyty sprzęt można składać przy garażach od jutra do wtorku, do godz. 1500.