Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XII Niedziela Zwykła

23 czerwca 2024 roku

Dziękujemy przedstawicielom rodzin z ul. Moniuszki i Chopina za troskę o naszą świątynię, dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Broniewskiego.

W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. o godz. 700, 900 i 1900. Składaka na tacę przeznaczona jest na tzw. „świętopietrze”, czyli na utrzymanie bazyliki św. Piotra w Rzymie.

Wzorem lat minionych, fundacja GREEN OFICE ECOLOGIC zbiera „elektrośmieci” (zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Przedmioty te można składać we wtorek i środę (do godz. 1200) przed ostatnimi dwoma garażami.

W sobotę pod patronatem IPA – Ropczyce i Centrum Sportu i Rekreacji organizowany jest charytatywny piknik rodzinny. Atrakcje dla „DUŻYCH i MAŁYCH” -gry, zabawy, konkursy, pokazy ratownicze, spotkanie z sympatykami klasycznej motoryzacji.

(szczegóły na tablicy ogłoszeń)