Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV NIEDZIELA ADWENTU

WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

24 grudnia 2023

Dzisiaj – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA. Nie ma Mszy świetej wieczornej o godz.1800. Zachęcamy do tradycyjnego powstrzymania się od pokarmów mięsnych.

Dziękujemy przedstawicielom dyżurujących rodzin za troskę o naszą parafialną świątynię. Wdzięczni jesteśmy za zaangażowanie w prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 2 pozostałe klatki i AK 3, klatka 1 i 2.

Dzisiaj na pół godziny przed północą zapraszamy do wysłuchania kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Xmas Project.

O północy PASTERKA. Składka na tacę przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. W Boże Narodzenie i świętego Szczepana Msze święte w porządku niedzielnym.

Od czwartku rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Na początku odwiedzimy mieszkańców bloków przy ul. Pułaskiego, a w piątek i sobotę mieszkańców ul. Asnyka. Na spotkanie duszpastersko-kolędowe zapraszamy mieszkańców z ul. Armii Krajowej. Szczegóły zostaną podane w drugi dzień świąt.