Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XII Niedziela Zwykła

25 czerwca 2023 roku

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu otaczali troskliwą opieką nasz kościół, za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Asnyka 21 – 63 (nieparzyste) i 3056 (parzyste)

W czwartek liturgiczna Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 700, 900 i 1900. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na utrzymanie Bazyliki św. Piotra w Rzymie.

W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

W sobotę od godz. 800 ks. Rafał i Leopold odwiedzą chorych z Komunią Świętą, a ks. Marcin w poniedziałek od godz. 1700. Od godz. 1800 (w sobotę) modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

W niedzielę 2 lipca o godz. 1400 w Hucie Polańskiej odpust ku czci św. Jana z Dukli. Duszpasterze i organizatorzy zapraszają!

We wtorek 11 lipca na nocleg zatrzymuje się w Ropczycach Piesza Pielgrzymka Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego. Osoby, które chciałyby zabrać pielgrzymów na nocleg prosimy o zgłaszanie się w Kancelarii Parafialnej lub zakrystii.