Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

 25  października  2020  roku

 

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o parafialną świątynię, dziękujemy za włożoną pracę w sprzątanie, dezynfekcję i przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców
z ul. Piłsudskiego 26 B.

         Dzisiaj na cmentarzu Parafialnym i Komunalnym o godz. 1300 przy kaplicach modlitwy za zmarłych. Cmentarze będą nagłośnione.

Ze względu na zmieniające się nieustannie okoliczności nie zapadły jeszcze wiążące decyzje co do nabożeństw na cmentarzach 1 i 2 listopada. Informacje te podawać będziemy na bieżąco.

Na dzień dzisiejszy:

parafia Przemienienia Pańskiego o godz. 1300 modlitwy za zmarłych przy kaplicach, bez Mszy Świętej i procesji,

parafia Św. Anny o godz. 1400 Msza Święta w kościele, bez procesji,

parafia Św. Michała Archanioła o godz. 1400 Msza Święta w kościele, bez procesji.

W środę liturgiczne święto Świętych Apostołów  Szymona i Judy Tadeusza.

W sobotę zakończenie nabożeństw różańcowych.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to pierwsza niedziela miesiąca – składaka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

W poniedziałek za tydzień Wspomnienie Wszystkich Wiernych ZmarłychDzień Zaduszny. Aby umożliwić jak najliczniejszej grupie wiernych udział w nabożeństwach i dać możliwość zyskanie odpustów, pomimo ograniczeń liczbowych uczestników, w naszej parafii będą dodatkowe Msze Święte: 700, 900, 1100, 1600 i 1800. Na Mszach Świętych do południa i o 1600 „wypominki”, a o 1800 nieszpory za zmarłych.

Przepraszamy Wszystkich uczestników liturgii za niedogodności spowodowane prowadzonymi pracami w kościele. Taki stan rzeczy będzie przez najbliższych kilka tygodni.

Prosimy o wyrozumiałość!