Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVI Niedziela Zwykła

26 września 2021 r.

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską nasz parafialny kościół, złożyli znaczną ofiarę na rzecz parafii, pracowali przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 2, kl.6 i 7.

Dzisiaj z okazji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu przed kościołem, do puszek zbierane są ofiary na potrzeby Katolickiego Radia VIA. Bóg zapłać!

W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 1800 i w piątek od godz. 1700.

Od 1 października (piątku) Msze święte wieczorne odprawiane będą o godz. 1800.

Rozpoczęcie nabożeństw różańcowych.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Od godz. 1700 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę po każdej Mszy świętej odmówimy cząstkę różańca. Dlatego zmiana tajemnic różańcowych wyjątkowo będzie po sumie.

Na Mszy świętej o godz. 930 poświęcenie różańców dla dzieci klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świetej. Po nabożeństwie krótkie spotkanie
w kościele.

W środę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

W piątek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

W sobotę wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.

Urząd Miejski w Ropczycach:

Burmistrz Ropczyc zaprasza mieszkańców Osiedla Północ na spotkanie środowiskowe w dniu 1 X o godz. 17 w Szkole Podstawowej nr 5.Celem spotkania są konsultacje społeczne dotyczące zmiany granic Osiedla Północ. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty.