Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

 VIII niedziela zwykła – 27 lutego 2022 roku 

 

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu Troszczyli sią o nasz kościół. Dziękujemy za prace porządkowe, dezynfekcję świątyni, przygotowanie na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 47 i 49.

W środę 2 marca Rozpoczęcie Wielkiego Postu – Środa Popielcowa. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Msze święte o godz. 700, 900, 1600 i 1800 z obrzędem posypania głów popiołem.

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1700. W piątek będzie tylko dwóch spowiedników. Prosimy o zaplanowanie spowiedzi w inne dni. Codziennie z posługi konfesjonału można skorzystać na pół godziny przed Eucharystią.

W czwartek od godz. 1730 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy ku czci świętej Barbary przed Mszą świętą.

W piątek o godz. 1730 Droga Krzyżowa.

Chorych z Komunią świętą odwiedzimy:

ks. Rafał w piątek od godz. 800,

ks. Kamil i ks. Leopold w sobotę od godz. 800.

W sobotę od godz. 1700 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę o godz. 900 Droga Krzyżowa w intencji zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych.

Przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

O godz. 1715 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale.

W Środę Popielcową i przyszłą niedzielę do puszek CARITAS zbierać będziemy ofiary na rzecz pomocy Ukrainie objętej wojną.

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj i środę popielcową przy wyjściu z kościoła u ministrantów i Oazy można odebrać „Wielkopostną Zdrapkę”. Przygotowane plansze zawierają zadania na każdy dzień Wielkiego Postu. Realizując te zadania staramy się prostymi, codziennymi czynnościami wypełniać Ewangelię. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na działalność Oazy i ministrantów. Bóg zapłać!