Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVII Niedziela Zwykła

27 lipca 2014

Dziękujemy serdecznie dyżurującym rodzinom za troskę o nasz kościół, za uporządkowanie świątyni w czasie prac tynkarskich, za złożoną ofiarę i przygotowanie na niedzielę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 A, klatka II III. O posprzątanie kościoła po niedzieli prosimy we wtorek ponieważ w poniedziałek pracują jeszcze tynkarze.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1800.

Chorych z Komunią świętą odwiedzimy: ks. Michał w piątek od godz. 800, ks. Paweł i ks. Leopold w sobotę od godz. 800.

W sobotę na godzinę przed wieczorną Mszą świętą modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. W tym roku na pierwszy rok studiów do rzeszowskiego Seminarium przyjęto jak dotąd dziesięciu kandydatów.

W sobotę o godz. 1630 otwarcie Wystawy Filatelistycznej pt. NAJŚWIĘTSZA MARYJA PANNA NA POLSKICH ZNACZKACH POCZTOWYCH I KOPERTACH PIERWSZEGO DNIA OBIEGU.

Otwarciu wystawy towarzyszyć będą: stoisko pocztowe, okolicznościowy datownik stosowany w Urzędzie Pocztowym 2-go sierpnia, kartka wydana przez Pocztę Polską i pamiątkowy karnet ze znaczkiem personalizowanym. Szczegóły na plakacie.

Jest do nabycia nowy nr gazetki ropczyckich parafii Wspólnota Królowej Rodzin.