Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXI Niedziela Zwykła

27 sierpnia 2023 roku

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu otaczali troskliwą opieką nasz kościół, za udział w pracach porządkowych, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę od dyżurujących. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Udzieli 3.

W imieniu ks. Antoniego Sokołowskiego dziękujemy za złożone w minionym tygodniu ofiary na misje. Było to ponad 5550zł i 10 EU. Bóg zapłać!

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1800. Jest to równocześnie spowiedź przed rozpoczęciem nowego roku katechizacji. Prosimy, aby rodzice przypomnieli dzieciom
o chrześcijańskim sposobie rozpoczęcia nauki w łasce uświęcającej i przyjaźni z Bogiem.

W piątek nabożeństwu ku czci Serca Pana Jezusa po wieczornej Eucharystii.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych, a od 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielą przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka z niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

W liturgii przypada:

poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna

wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Za dwa tygodnie w Markowej odbędzie się wyniesienia na ołtarze rodziny Ulmów. Zachęcamy do udziału w tych uroczystościach beatyfikacyjnych.

W Sobotę 2 września Międzynarodowe Stowarzyszenie IPA zaprasza na ropczycki stadion. Szczegóły na plakatach.