Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVI Niedziela Zwykła

27 września 2015 roku

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg Zapłać.

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Broniewskiego.

Od czwartku 1-go października wieczorne Msze Święte sprawować będziemy o godz. 1800. tawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.

W czwartek i piątek spowiedź od godziny 1700.

W pierwszy czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość prywatnej adoracji od godziny 1730.

W sobotę z komunią do chorych udamy się od godziny 800 , a od godziny 17-tej modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne,

W Sobotę 3-go października pielgrzymka róż różańcowych do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Ropczycach. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Rozpoczęcie o godzinie 1600,będzie możliwość spowiedzi. O godz. 1630 Msza Święta i procesja różańcowa wokół sanktuarium. 

Jest do nabycia nowy numer gazetki ropczyckich parafii WSPÓLNOTA – KRÓLOWEJ RODZIN.

Za dwa tygodnie w sobotę 10 października organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje kolejną już zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odbiór złożonego na placu przed garażami sprzętu będzie 10 października o godzinie 1130. Przedmioty będziemy mogli składać w piątek (9 październia) i w sobotę (11 października) do godziny 11-tej.