Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

IV Tydzień Zwykły

28 stycznia 2024 r.

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionych dniach otaczali troską naszą parafialną świątynię. Przedstawicielom dyżurujących rodzin wdzięczni jesteśmy za prace porządkowe i przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24, kl. 1, 2 i 3.

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1700.

W czwartek od godz. 1700 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie adoracji nowenna ku czci św. Barbary i modlitwy o powołania.

W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte z obrzędem poświęcenia gromnic o godz. 700, 900, 1600 i 1800. Składka na tacę przeznaczona jest na Zakony Kontemplacyjne w naszej diecezji. Msza święta o godz. 1600 celebrowana będzie
w intencji Wszystkich, z którymi spotkaliśmy się w czasie kolędy i ich rodzin.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 1700 modlitwa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

 

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary na tacę przeznaczone są na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

Centrum Medyczne MEDYK 31 stycznia (środa) w Sali Domu Parafialnego w godz. 730 – 1000 organizuje bezpłatne badania dla osób 40+. Szczegóły znajdziemy na plakatach.