Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

28  czerwca  2020  roku

 

Przedstawicielom rodzin, które w minionym tygodniu otaczały troską nasz kościół dziękujemy za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę.

Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul Żeromskiego 12.

Jutro liturgiczna Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte
o godz. 700, 900 i 1900. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są tzw. „Świętopietrze” czyli na utrzymanie bazyliki Świętego Piotra w Rzymie.

We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

W czwartek i piątek spowiedź z okazji pierwszego piątku miesiąca od godz. 1800.

W czwartek możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 1830.

W piątek przypada święto Św. Tomasza Apostoła. O godz. 1900 Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego.

W sobotę w czasie Mszy Świętej o godz. 1100 młodzież trzech ropczyckich parafii przez posługę ks. Biskupa Ordynariusz otrzyma sakrament bierzmowania.

Wieczorem od godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W przyszłą niedzielę modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych przed sumą. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są cele diecezjalne i seminarium Duchowne. Po Mszach świętych do puszek Caritas będzie można złożyć ofiary, które będą przekazane na pomoc dla poszkodowanych przez tegoroczne nawałnice w naszej Diecezji.