Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXII Niedziela Zwykła

28 sierpnia 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafialną świątynię; za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 7.

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1800. Jest to równocześnie spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Prosimy aby w czwartek do sakramentu pokuty przystąpiły dzieci od klasy 4 do 7, a w piątek młodzież klas 8, uczniowie szkół średnich i dorośli.

W czwartek od godz. 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji, następnie nowenna ku czci św. Barbary i 1900 Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Pierwszego września przypada 83 rocznica wybuch II Wojny Światowej. W naszej modlitwie pamiętajmy o o ofiarach wojen i módlmy się o pokój na świecie.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych. Od godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielą przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

W liturgii Kościoła wspominamy:

w poniedziałek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela

w sobotę – św. Grzegorza Wielkiego

Ogłoszenia różne:

Dzisiaj przy kaplicy św. Barbary w koszyczku wyłożone są przedmioty pozostawione w tym roku w kościele (dwie pary rękawiczek, torebka, klucze, młodzieżowy portmonetka).