Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXII Niedziela Zwykła

29 sierpnia 2021 r.

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską nasz parafialny kościół, złożyli znaczną ofiarę na rzecz parafii, pracowali przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 1 kl. 5 i 6.

W środę 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Ze względu na zachowanie zasad reżimu sanitarnego odbędzie się wg harmonogramu, który dostępny jest na stronie internetowej szkoły i w dzienniku elektronicznym. Uczniowie powinni mieć ze sobą maseczki i obuwie zamienne. Dlatego też rozpoczęcie roku szkolnego w parafii, będzie miało miejsce uroczystą Mszą świętą w piątek o godz. 1900.

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1800. W środę spowiedź od 1830. Prosimy, aby
w środę i czwartek do spowiedzi przystąpili uczniowie klas 4-7, a w piątek kandydaci do bierzmowania z klasy 8 i dorośli.

W czwartek od godz. 1830 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 1900 Nowenna ku czci św. Barbary, modlitwa o powołania i błogosławieństwo. Następnie Msza święta.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
O godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę – pierwszą miesiąca przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

Na prośbę Episkopatu Polski za tydzień zbierać będziemy ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych przez działania wojenne w Afganistanie. CARITAS Polska za pośrednictwem CARITAS w Pakistanie i Iranie udzieli wsparcia uchodźcom z Afganistanu, którzy uciekli do tych krajów i Afgańczykom, którzy znaleźli się na terenie Polski.