Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVI tydzień zwykły

29 września 2019 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Konarskiego 15.

Od wtorku 1-go października wieczorne Msze Święte odprawiane będą odprawiane o godz. 1800. Po Mszach Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu w modlitwa różańcowa (za wyjątkiem pierwszego czwartku i soboty). Do czynnego udziału w różańcu zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie  dzieci.

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1700. W czwartek od 1730 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu i różaniec.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Od godz. 1700 różańcowa modlitwa wynagradzająca za grzechy,

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona będzie na rzecz nowej parafii powstałej w Rzeszowie pw. Świętego Jana Pawła II. Kazania wygłosi  ks. Rafał Przędzik proboszcz parafii.