Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Święto Świętej Rodziny

29 grudnia 2019 roku

 

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w dniu Świętego Szczepana, które są przeznaczone na katolickie uczelnie.

Dziękujemy przedstawicielom dyżurujących rodzin za prace porządkowe i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur na tydzień, który się rozpoczyna prosimy mieszkańców z ul. Asnyka 1 – 17 (nieparzyste) i 2 – 28 (parzyste).

We wtorek 31 grudnia o godz. 1800 Msza Święta i nabożeństwo  na zakończenie 2019 roku. Za udział w tym nabożeństwie dziękczynnym można zyskać odpust zupełny.

W środę Nowy Rok – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Dzień modlitwy o pokój na świecie. Msze Święte w porządku niedzielnym.

W czwartek od godz. 1730 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Z racji wizyty duszpasterskiej i niedawnej przedświątecznej spowiedzi nie przewiduje się spowiedzi dodatkowej w czwartek i piątek. Dyżur pełnić będzie tylko jeden ksiądz.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Od godz. 1700 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W godzinach od 1000 do 1500 niektórych mieszkańców naszej parafii odwiedzą „Kolędnicy Misyjni” – dzieci z parafialnego Koła Misyjnego z noworoczną, misyjną inscenizacją. W tym roku zapukają do drzwi mieszkańców bloków przy ul. Żeromskiego i Udzieli. Będą dwie grupy kolędnicze. Prosimy o życzliwe przyjęcie.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

W poniedziałek 6 stycznia Objawienie Pańskie – Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Na Mszach Świętych poświęcenie kadzidła i kredy. Składka na tacę przeznaczona jest na misje.

O godzinie 1100 dzieci z grupy przedszkolnej SP nr 5 im. S. Udzieli zapraszają na jasełka i wspólne kolędowanie przy szopce z życzeniami dla babć i dziadków.

Wizyta duszpasterska:

poniedziałek 30 grudnia 1530:

ul. Udzieli 4, kl. 4

ul. Żeromskiego 3

ul. Żeromskiego 4

czwartek 2 stycznia godz. 1530:        

ul. Żeromskiego 5

ul. Żeromskiego 7

piątek 3 stycznia godz.   1530:          

ul. Żeromskiego 6

ul. Żeromskiego 8

sobota 4 stycznia godz. 900:     

ul. Udzieli 6 kl. 1, 2 i 3

ul. Żeromskiego 10 i 12

ul. Piłsudskiego 24 A