Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Niedziela Palmowa

29 marca 2015

         Dziękujemy dyżurującym mieszkańcom za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg Zapłać!

O uporządkowanie kościoła po spowiedzi i przygotowanie świątyni na Triduum Paschalne prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego nr 12 w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej, a mieszkańców z ul.Armii Krajowej nr 1 z klatek I i II prosimy o posprzątanie kościoła w sobotę po wieczornej liturgii (około godz. 21).

Jutrzejsza spowiedź w naszej parafii (od godz. 900 do 1200 i od 1600 do 1900) jest równocześnie spowiedzią z okazji pierwszego piątku.

Jutro od godz. 800 z Komunią Świętą odwiedzimy chorych.

W sobotę (w wigilię paschalną) liturgia przewiduje tylko prywatną adorację Najświętszego Sakramentu. Modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy należy odmówić indywidualnie.

Pan Wiceprezes OSP Ropczyce Śródmieście, druh Marek Dunaj zaprasza serdecznie młodzież męską i mężczyzn, którzy chcieliby podjąć honorową straż przy Grobie Pańskim na spotkanie w najbliższą środę, po wieczornej Mszy Świętej do salki katechetycznej.

U przedstawicieli Parafialnego Oddziału CARITAS lub ministrantów można nabyć jeszcze cukrowe Baranki.

Jest nowy numer gazetki ropczyckich parafii WSPÓLNOTA KRÓLOWEJ RODZIN.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Ropczycach informuje, że 30 marca 2015 r. (poniedziałek) między 1300, a 1400będą wydawane jabłka w ilości 20 kg dla każdego z uczniów. Dyrektor bardzo prosi chętnych rodziców o pomoc w rozładunku. Wydawanie jabłek – w poniedziałek do 1800, wtorek i środę od 700 do 1800.