Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIII Niedziela Zwykła

30 czerwca 2024 roku

Dziękujemy przedstawicielom rodzin z ul. Broniewskiego za troskę o naszą świątynię, dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 1- 31 (nieparzyste) i 2-8 (parzyste).

Dziękujemy za sobotnie ofiary złożone na tacę przeznaczone na utrzymanie i funkcjonowanie bazyliki Świętego Piotra w Rzymie.

W środę święto św. Tomasza Apostoła.

W czwartek możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 1800. Następnie nowenna ku czci św. Barbary i modlitwy o powołania.

W tym tygodniu spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1800.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Wieczorem na godzinę przed Mszą Świętą modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W przyszła niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

W Hucie Polańskiej w niedzielę 7 lipca odpust ku czci św. Jana z Dukli. Msza święta o godz. 1400.

W dniach od 1 do 14 lipca z Warszawy do Miejsca Piastowego wędrują pątnicy 40-tej Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość narodu Polskiego. Tradycyjnie z czwartku (11 lipca) na piątek pielgrzymi nocują na terenie naszej parafii. Osoby, które zechciałyby przyjąć pielgrzymów prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.

Urząd M i G informuje, że 5 lipca trwa rekrutacja do powstającego Żłobka na Osiedlu Mehoffera. (szczegóły na tablicy ogłoszeń)