Galeria
Pobierz odtwarzacz Flash, aby zobaczyć ten pokaz slajdów.
Kamery
Archiwalne Artykuły
Get Adobe Flash player

XXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

30  sierpnia  2020  roku

.

Rodzinom, które w minionym tygodniu troszczyły się o parafialną świątynię, dziękujemy za włożoną pracę, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 3, kl. 3 i 4.

         We wtorek rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego. Ze względu na zaistniałe okoliczności  sanitarne, nie będzie wspólnej Mszy Świętej przed uroczystościami w szkole. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania w czwartek i piątek, a na wieczornych  Mszach Świętych w te dni będziemy modlić się w intencji rozpoczynających nowy rok edukacji. Do wspólnej modlitwy zapraszamy również nauczycieli, wychowawców i rodziców.

         W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1800. W czwartek możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 1830.

         W sobotę od godz. 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

         W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

         W poniedziałek przypada 40-ta rocznica podpisania porozumień w Gdańsku między komisją rządową a komitetem strajkowym i powstanie SOLIDARNOŚCI.

We wtorek przypada 81 rocznica napaści Niemiec na Polskę i wybuch II Wojny Światowej. W swoich modlitwach pamiętajmy o obrońcach Ojczyzny.

         W sobotę w Zawadzie o godzinie 1500 nabożeństwem Dróżek Różańcowych rozpoczyna się Wielki Odpust w 100-lecie koronacji obrazu Matki Bożej. Szczegółowy program na plakatach.

         Powiatowy Inspektor Sanitarny przypomina wszystkim o zachowaniu przepisów sanitarnych dotyczących zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa COVID 19.