Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

31 lipca 2016 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionych dniach troszczyli się o naszą parafialną świątynię dziękujemy za prace porządkowe, za przygotowanie na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 C kl. II i III.

         W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1800. W pierwszy czwartek od godz. 1830 możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

W sobotę odwiedzimy chorych od godz. 800 (ks. Piotr i ks. Leopold) a chorych z ulic Żeromskiego i Udzieli od godz. 900. Wieczorem na godzinę przed wieczorną Eucharystią modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych.

Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego w sobotę 6-tego sierpnia. Uroczysta suma o godz. 1030.

Nawiązując do ogłoszenia z minionej niedzieli dotyczącego zbiórki wody dla uczestników PP z Rzeszowa na Jasną Górę w grupie, której patronuje Święta Barbara informujemy, że wodę mineralną dla pielgrzymów można składać w przedsionkach kościoła do najbliższego wtorku. W intencji każdego, kto ofiaruje butelkę wody modlić się będą pielgrzymi w czasie dziesięciu dni wędrowania do tronu Czarnej Madonny. Pielgrzymka rozpoczyna się w czwartek 4-go sierpnia Mszą Świętą o godz. 630 przy rzeszowskiej farze. W naszych codziennych modlitwach łączyć się będziemy duchowo z pielgrzymami przeżywającymi „rekolekcje w drodze”.

Zapisy na pielgrzymkę jeszcze dzisiaj o 1500 w parafii farnej w Ropczycach.