Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XIV Niedziela Zwykła

3 lipca 2021 r.

 

Przedstawicielom ośmiu rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz parafialny kościół, pracowali przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę oraz złożyli znaczną ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 5.

W czwartek liturgiczne wspomnienie św. Jana z Dukli.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, przeznaczone na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!

W przyszła niedzielę – drugą miesiąca na sumie uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na cele budowlane.

W tym dniu zawita do nas na nocleg Michalicka, Trzeźwościowa Piesza Pielgrzymka z Marek do Miejsca Piastowego. Osoby, które chciałyby zabrać pielgrzymów na nocleg do swoich domów i mieszkań prosimy o zgłaszanie się w zakrystii i Kancelarii Parafialnej.
Z racji obowiązujących przepisów pielgrzymka nie będzie liczna (około 25 osób).

U przedstawicieli Parafialnego Oddziału CARITAS jest jeszcze do nabycia kilkadziesiąt „cegiełek” (5 zł) na sfinansowanie wakacyjnego wypoczynku dzieci z niezamożnych rodzin.

Zachęcamy do nabycia płyt z piosenkami religijnymi wykonanymi przez uczniów ropczyckiego LO. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację chorej koleżanki.

U ministrantów można nabyć nowy numer „Gazetki ropczyckich parafii WSPÓLNOTA KRÓLOWEJ RODZIN”.