Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVII Niedziela Zwykła

5 października 2014

 

Dziękujemy dyżurującym rodzinom za prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Broniewskiego..

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!

We wtorek liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W czwartek, w czasie wieczornej Eucharystii uroczyste przyjęcie poświęconych krzyży dla kandydatów do bierzmowania. Rodzice lub chrzestni w czasie nakładania krzyża udzielą błogosławieństwa swoim dzieciom.

Po wieczornym nabożeństwie spotkanie Kręgu Biblijnego.

W najbliższy piątek w związku ze zbliżającą się rocznicą wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, Msza Święta wieczorna wyjątkowo o godz. 1700 i różaniec.  Następnie w sali katechetycznej Domu Parafialnego projekcja filmu o Janie Pawle II. Będzie też możliwość nabycia „papieskiej kremówki” oraz skorzystania z kawy lub herbaty. Spotkanie zakończy się około godz. 21 Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy wszystkich chętnych.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca na sumie uroczysty chrzest. Składka na tacę przeznaczona jest na budowę kościoła. Jest to również kolejny DZIEŃ PAPIESKI.

Urząd gminy zaprasza mieszkańców osiedla Świętej BARBARY na zebranie środowiskowe, które odbędzie się 9 października (czwartek) o godz. 17-tej w budynku Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Konarskiego 4